Logo firmy Moni-Rem
Remont mieszkania i domu|Ocieplenie domu| Budowa basenu|Remont biura i restauracji

Wykończenie mieszkania pod klucz Bydgoszcz | MONI-REM


Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem mieszkań pod klucz w Bydgoszczy.

Realizujemy inwestycję począwszy od etapu planowania do momentu oddania mieszkania do użytku.

Krok po kroku, realizujemy koncepcje klienta, po to by ten mógł się cieszyć swym mieszkaniem. Zdecyduj się na nasze usługi, a oszczędzisz czas i pieniądze związane z z usługami wielu firm. Wykonamy instalacje, położymy posadzki, pomalujemy ściany. W efekcie otrzymasz wykończenie mieszkania pod klucz. Cena i czas realizacji pozytywnie Cię zaskoczą.

Wykończenie mieszkania pod klucz Bydgoszcz

Dobry projekt to podstawa udanego remontu. Chętnie dzielimy się nabyty doświadczeniem. Właściwy rozkład rur, gniazdek to gwarancja dowolnej funkcjonalnej aranżacji salonu, sypialni, kuchni czy łazienki.

Jednakowa podłoga w całym mieszkaniu zapewnia komfort mieszkania. Dzięki niej odkurzacz automatyczny dotrze w każde miejsce naszego mieszkania. By ją uzyskać należy wylać posadzki dopasowane do grubości materiału jakim pokryjemy podłogę (płytki, paneli, deski kompozytowej lub panelu korkowego.

Wykonamy gładzie, pomalujemy ściany, wykonamy ścianę z cegły. Mamy doświadczenie z materiałami najwyższej jakości i najbardziej finezyjnymi rozwiązaniami.

Zamontujemy oświetleni i osprzęt: gniazdka, lampy, podświetlenie sufitu.

Na zakończenie usuniemy gruz i pozostałości po opakowaniach materiałów budowlanych. Posprzątamy po wszystkich pracach remontowych, tak by mieszkanie nadawało się do natychmiastowego zamieszkania.


Wykończenie biura Bydgoszcz | MONI-REM


W ofercie posiadamy się kompleksowym wykończeniem biur w Bydgoszczy.

Naszym podstawowym celem jest szybki, nieinwazyjny remont pomieszczeń biurowych.

Pracujemy poza godzinami pracy biura. Niestraszna nam praca w godzinach nocnych oraz w weekendy.

Szybko, krok po kroku, realizujemy koncepcje klienta, bez zakłócania codziennego funkcjonowania pracy biura. Zdecyduj się na nasze usługi, a oszczędzisz czas i pieniądze związane z z usługami wielu firm. Nie będziesz musiał przenosić stanowisk pracy. Wykonamy instalacje, położymy posadzki, pomalujemy ściany. W efekcie otrzymasz wykończenie biura. Cena i czas realizacji z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą.

Wykończenie biura Bydgoszcz

Nawet jeśli pracujemy tylko wieczorami, każdorazowo przed przystąpieniem do pracy zabezpieczamy sprzęt pozostawiony w biurze. Dzięki temu możliwe jest jego codzienne funkcjonowanie.

Doświadczenie zdobyte podczas remontów biur pozwala nam na właściwą organizację pracy. Dzielenie jej na etapy umożliwia przeprowadzenie remontu w etapach, nawet jeśli oznacza to możliwość pracy wyłącznie nocą lub w weekendy.

W swej ofercie mamy pełen zakres prac. Remont instalacji elektrycznej , czy wodnokanalizacyjnej to dla nas codzienność. Tak więc nie musisz się remontem pomieszczeń socjalnych. To także znajduje się w naszej ofercie.

Każdorazowo usuwamy zabezpieczenia urządzeń biurowych, tak by praca mogła się toczyć w niezakłócony sposób. Tak by nie generować dodatkowych kosztów dla Twojej firmy!

Przygotowujemy lokalizację pod powierzchnie biurową. Zarówno w nowo budowanych budynkach jak i pomieszczeniach wymagających adaptacji do powierzchni biurowej.


Kontakt Moni-remFormularz kontaktowy