Cinque Terre
Remont mieszkania|Ocieplenie domu| Budowa basenu|Remont biura

Ciepły dom tylko z moni-rem


Koszty ogrzewania rosną z każdym rokiem. Wyjściem z sytuacji jest ocieplanie budynku oraz elewacji. Reduuje to koszty ogrzewania budynku w okresie zimowym nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do kosztów ogrzania budynku nieocieplanego.

Izolowana elewacja powoduje, że eksploatacja domu jest zdecydowanie niższa. Spadają koszty instalacji niezbędnej do ogrzania domu. Potrzebny nam jest piec mniejszej mocy, mniej grzejników, mniejsze zapotrzebowanie na energię.

Latem w domu jest znacznie przyjemniej, albowiem ściany chronią nas przed upałem. Polepsza się warunki zdrowotne. Chroniąc ściany przed zawilgoceniem i przemarzaniem ogranicza się rozrost grzybów.

Zwiększa się trwałość budynku i elewacji. Ocieplając istniejący budynek przy okazji zyskujemy nową elewację, poprawiając jego estetykę i zwiekszając jego wartość.

Przy okazji dbamy o przyrodę. Ocieplony dom wymaga mniejszej ilości energii potrzebnej do jego ogrzania, zmniejszamy więc emisję gazów cieplarnianych oraz zanieczyszczenie powietrza.